Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mezinárodní turnaj Františkovy Lázně 30.4.2015

Skupina - Gruppe A Skupina - Gruppe B

1. Admira Praha                     1. Motorlet Praha

2. FC Hradec Králové             2. FK Ústí

3. SC Staaken Berlin              3. Viktoria Berlin

4. Saints FC                           4. Southampton FC

5. Erzgebirge Aue                   5. TSV Neunkirchen

6. SK Kladno                          6. Kohouti Rokycany

 

Skupina - Gruppe C Skupina - Gruppe D 

1.Slavia Praha                        1. Sparta Praha

2. FK Pardubice                      2. Baník Most

3. FSV Zwickau                      3. Hallescher FC

4. ČSFA Malacky                    4. FC Petržalka Akadémia

5. 1. FC Karlovy Vary              5. Baník Sokolov

6. SK Klatovy                         6. Dioss Nýřany 

 

Nejdulezitejsi pravidla turnaje

·        -  Každý klub ma jeden tým (když nejsou přihlaseni dva), hraje se 7+1, střídá se hokejovým způsobem

·        -  Malá domů se nesmi

·        -  Hrajeme bez ofsajdu

·         - Odkop od brany může být nohou nebo rukou

·         - Tým uvedený na prvním místě má výkop a musí si vzít rozlišováky při stejné barvě dresů.

 

Extra: Vítěz každého turnaje a jeden další tým (vylosován přes los) vyhraje exkluzivní přátelské utkání se špičkovým týmem z Mini Eura (Schalke, Porto, Manchester United, Ajax nebo Tottenham). Soupeři budou vylosováni po turnaji. Hraje se 20.5.2016 ve Frant. Laznich.

 

1 A 10:00 Admira Praha - FC Hradec Králové :
2 B 10:00 Motorlet Praha - FK Ústí :
3 C 10:00 Slavia Praha - FK Pardubice :
4 D 10:00 Sparta Praha - Baník Most :
1 A 10:15 SC Staaken Berlin - Saints FC :
2 B 10:15 Viktoria Berlin - Southampton FC :
3 C 10:15 FSV Zwickau - ČSFA Malacky :
4 D 10:15 Hallescher FC - FC Petržalka Akadémia :
1 A 10:30 Erzgebirge Aue - SK Kladno :
2 B 10:30 TSV Neunkirchen - Kohouti Rokycany :
3 C 10:30 1. FC Karlovy Vary - SK Klatovy : 

 

4 D 10:30 Baník Sokolov - Dioss Nýřany :
1 A 10:45 Admira Praha - SC Staaken Berlin :
2 B 10:45 Motorlet Praha - Viktoria Berlin :
3 C 10:45 Slavia Praha - FSV Zwickau :
4 D 10:45 Sparta Praha - Hallescher FC :
1 A 11:00 FC Hradec Králové - Erzgebirge Aue :
2 B 11:00 FK Ústí - TSV Neunkirchen :
3 C 11:00 FK Pardubice - 1. FC Karlovy Vary :
4 D 11:00 Baník Most - Baník Sokolov :
1 A 11:15 Saints FC - SK Kladno :
2 B 11:15 Southampton FC - Kohouti Rokycany :
3 C 11:15 ČSFA Malacky - SK Klatovy :
4 D 11:15 FC Petržalka Akadémia - Dioss Nýřany :
1 A 11:30 Admira Praha - Erzgebirge Aue :
2 B 11:30 Motorlet Praha - TSV Neunkirchen :
3 C 11:30 Slavia Praha - 1. FC Karlovy Vary :
4 D 11:30 Sparta Praha - Baník Sokolov :
1 A 11:45 FC Hradec Králové - Saints FC :
2 B 11:45 FK Ústí - Southampton FC :
3 C 11:45 FK Pardubice - ČSFA Malacky :
4 D 11:45 Baník Most - FC Petržalka Akadémia :
1 A 12:00 SK Kladno - SC Staaken Berlin :
2 B 12:00 Kohouti Rokycany - Viktoria Berlin :
3 C 12:00 SK Klatovy - FSV Zwickau :
4 D 12:00 Dioss Nýřany - Hallescher FC :
1 A 12:15 Saints FC - Admira Praha :
2 B 12:15 Southampton FC - Motorlet Praha :
3 C 12:15 ČSFA Malacky - Slavia Praha :
4 D 12:15 FC Petržalka Akadémia - Sparta Praha :
1 A 12:30 SK Kladno - FC Hradec Králové :
2 B 12:30 Kohouti Rokycany - FK Ústí :
3 C 12:30 SK Klatovy - FK Pardubice :
4 D 12:30 Dioss Nýřany - Baník Most : 

1 A 12:45 SC Staaken Berlin - Erzgebirge Aue :
2 B 12:45 Viktoria Berlin - TSV Neunkirchen :
3 C 12:45 FSV Zwickau - 1. FC Karlovy Vary :
4 D 12:45 Hallescher FC - Baník Sokolov :
1 A 13:00 SK Kladno - Admira Praha :
2 B 13:00 Kohouti Rokycany - Motorlet Praha :
3 C 13:00 SK Klatovy - Slavia Praha :
4 D 13:00 Dioss Nýřany - Sparta Praha :
1 A 13:15 FC Hradec Králové - SC Staaken Berlin :
2 B 13:15 FK Ústí - Viktoria Berlin :
3 C 13:15 FK Pardubice - FSV Zwickau :
4 D 13:15 Baník Most - Hallescher FC :
1 A 13:30 Erzgebirge Aue - Saints FC :
2 B 13:30 TSV Neunkirchen - Southampton FC :
3 C 13:30 1. FC Karlovy Vary - ČSFA Malacky :
4 D 13:30 Baník Sokolov - FC Petržalka Akadémia :

 

Zápasy o umistění - Platzierungsspiele
1 14:00 5.A - 5.B :
2 14:00 5.C - 5.D :
3 14:00 6.A - 6.B :
4 14:00 6.C - 6.D :

14:15 Vítěz - Sieger 5.A / 5.B - Vítěz - Sieger 5.C / 5.D :
14:15 Poražený - Verlierer 5.A / 5.B - Poražený - Verlierer 5.C / 5.D :
14:15 Vítěz - Sieger 6.A / 6.B - Vítěz - Sieger 6.C / 6.D :
14:15 Poražený - Verlierer 6.A / 6.B - Poražený - Verlierer 6.C / 6.D 

Skupina - Gruppe E (o 1.-4. místo / um 1.-4. Platz) Skupina - Gruppe F (o 5.-8. místo / um 5.-8. Platz)
1. První – Erster Sk./Gr. A (1.A) 1. Druhý – Zweiter Sk./Gr. A (2.A)
2. První – Erster Sk./Gr. B (1.B) 2. Druhý – Zweiter Sk./Gr. B (2.B)
3. První – Erster Sk./Gr. C (1.C) 3. Druhý – Zweiter Sk./Gr. C (2.C)
4. První – Erster Sk./Gr. D (1.D) 4. Druhý – Zweiter Sk./Gr. D (2.D)

Skupina - Gruppe G (o 9.-12. mÍsto / 9.-12. Platz) Skupina - Gruppe H (o 13.-16. mÍsto / 13.-16. Platz)
1. Třetí - Dritter Sk./Gr. A (3.A) 1. Čtvrtý – Vierter Sk./Gr. A (4.A)
2. Třetí - Dritter Sk./Gr. B (3.B) 2. Čtvrtý – Vierter Sk./Gr. B (4.B)
3. Třetí - Dritter Sk./Gr. C (3.C) 3. Čtvrtý – Vierter Sk./Gr. C (4.C)
4. Třetí - Dritter Sk./Gr. D (3.D) 4. Čtvrtý – Vierter Sk./Gr. D (4.D)

1 E 14:45 3.A - 3.B :
2 F 14:45 3.C - 3.D :
3 G 14:45 4.A - 4.B :
4 H 14:45 4.C - 4.D :
1 E 15:00 1.A - 1.B :
2 F 15:00 1.C - 1.D :
3 G 15:00 2.A - 2.B :
4 H 15:00 2.C - 2.D :
1 E 15:15 4.A - 4.C :
2 F 15:15 4.B - 4.D :
3 G 15:15 3.A - 3.C :
4 H 15:15 3.B - 3.D :
1 E 15:30 1.A - 1.C :
2 F 15:30 1.B - 1.D :
3 G 15:30 2.A - 2.C :
4 H 15:30 2.B - 2.D :
1 E 15:45 4.D - 4.A :
2 F 15:45 4.B - 4.C :
3 G 15:45 3.D - 3.A :
4 H 15:45 3.B - 3.C :
1 E 16:00 1.D - 1.A :
2 F 16:00 1.B - 1.C :
3 G 16:00 2.D - 2.A :
4 H 16:00 2.B - 2.C :

 

Výkop 10:00 hod

Ukončení :16:30hod